Edit Content

"Acemi Kalma Ustası"

Doç. Dr. Gökhan Günaydın

İstanbul Milletvekili
CHP Grup Başkanvekili

Kamu görevlisi bir babanın sık çıkan tayinleri nedeniyle Anadolu’yu adeta karış karış dolaşan bir ailenin içinde büyüdüm. Bu bağlamda ilk, orta ve lise öğrenimimi Zile/Tokat, Sarıkamış/Kars, Tosya/Kastamonu, Aksaray/Niğde, Ereğli/Zonguldak ve Geyve/Sakarya ilçelerinde tamamladım.

İletişim

Sosyal Medya

  1. Home
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Etkinlikler
  6. »
  7. Seçimlerden Sonra Bir Efsane Üretildi!
bu içeriği paylaşın;

Seçimlerden Sonra Bir Efsane Üretildi!

Yurttaş, çıkış yolunu CHP’de görmeyi ummaktadır..
Yazı Boyutu:
14px
24px

Seçimlerden sonra bir efsane üretildi: “AKP seçmeni partisini cezalandırmak için sandığa gitmedi, bu geçici bir durumdur.”

İletimin ekine iliştirdiğim araştırma ve video tersini ortaya koyuyor;
1- Sandığa gitmeyen CHP seçmeni AKP seçmeninden 10 puan fazladır.
2- 20 yıldır yaşadığının farkına varan AKP seçmeni CHP'ye (ya da diğer muhalif partilere) oy vermiştir. AKP ile birlikte, AKP'nin değirmenine su taşıyan ya da taşıdığına inanılan partiler de önemli ölçüde oy kaybetmiştir.

Şüphesiz araştırma bir veriyi ortaya koyarken, video subjektif bir görüşü yansıtmaktadır. Ancak çalışmaları sırasında, sokakta videodaki benzeri tepkileri görme sıklığımız, AKP tabanının 20 yıldır süren haksızlık ve iktisadi zulme tepki göstererek kitleler halinde partisinden koptuğunu; üstelik te yine iddia edildiği gibi bu tepkinin sadece partiye değil asıl olarak 'a yöneldiğini ortaya koymaktadır.

'nın geleceğe yönelik vaatlerinin etkisi sıfır olup, inandırıcı bulunmamaktadır. Yurttaş, çıkış yolunu CHP'de görmeyi ummaktadır..

10 ay evvel umutlarımızı adeta çökerten seçimlerden sonra ülkeye yaşam sevincini yeniden döndüren , sorumluluğumuzu daha da artırmış durumdadır.

Kimse 1989-1994 sendromuna kapılmasın. Devam edenler yanında 'da CHP ailesine katılan belediyelerimiz, ve iktisadi kriz dönemini büyük başarıyla yönetmişler ve yurttaşla güçlü bir dayanışma kurmuşlardır. 2024'te kervana katılan belediyelerimiz de eşgüdüm içinde aynı etkinliği göstereceklerdir.

değişikliği sonrasında ülkenin sorunlarını çözecek kadro ve ıyla , sorumluluk ve görev bilinciyle, ülkemizin ve insanımızın geleceğini aydınlatacaktır.

Şimdilik iyi bayramlar..

Dostlukla ve dayanışmayla..

Doç. Dr. Gökhan GÜNAYDIN
İstanbul CHP Grup Başkanvekili

 

 

 

Seçimde oy kullanmayanlara soruldu: Sandığa gitseydiniz hangi partiye oy verirdiniz?

Seçimlerden sonra bir efsane üretildi: “AKP seçmeni partisini cezalandırmak için sandığa gitmedi, bu geçici bir durumdur”.

 

Abone Olun:
➤ Youtube: @gokhangunaydin06

Resmi Site:
➤ Web: gokhangunaydin.net

Takip edin:
➤ Twitter: gunaydingokhan
➤ Facebook: gokhangunaydin06
➤ Instagram: gokhangunaydin06
➤ TikTok: @gokhangunaydin06
➤ Youtube: @gokhangunaydin06

Bu İçerik 63 Kez Görüntülendi.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Bu Sayfayı Paylaşın

Faydalı Linkler

Abonelik

© 2024, Gökhan Günaydın. Tüm Hakları Saklıdır.