Edit Content

"Acemi Kalma Ustası"

Doç. Dr. Gökhan Günaydın

İstanbul Milletvekili
CHP Grup Başkanvekili

Kamu görevlisi bir babanın sık çıkan tayinleri nedeniyle Anadolu’yu adeta karış karış dolaşan bir ailenin içinde büyüdüm. Bu bağlamda ilk, orta ve lise öğrenimimi Zile/Tokat, Sarıkamış/Kars, Tosya/Kastamonu, Aksaray/Niğde, Ereğli/Zonguldak ve Geyve/Sakarya ilçelerinde tamamladım.

İletişim

Sosyal Medya

  1. Home
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Etkinlikler
  6. »
  7. Çekmeköy ve Maltepe Çalışması
bu içeriği paylaşın;

Çekmeköy ve Maltepe Çalışması

4 Mayıs 2023 Perşembe günü Çekmeköy ve...
Yazı Boyutu:
14px
24px
4 Mayıs 2023 Perşembe günü Çekmeköy ve Maltepe'de çalıştık..
Bu çerçevede, sabah 10:00'da, Emirgan Korusu içinde bulunan Beyaz Köşk'te, Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Gözlem Heyeti Başkanı Jan Petersen ve beraberindeki heyetle bir görüşme gerçekleştirdik. Washington eski büyükelçimiz ve İstanbul milletvekili ımız Namık Tan ile birlikte, AGİT heyetine, 'de yakın geçmişte yapılan seçimlerde yaşanan ihlaller ve 14 Mayıs seçimi öncesinde yaşanan rekabete ve demokrasiye aykırı durumları örneklendirerek aktardık.
Ardından saat 12:30'da, Çekmeköy'de bulunan Balparmak tesislerini ziyaret ettik.. Özgür Altıparmak ve ailesinin uzun yıllar boyunca ortaya koydukları nitelikli emek ile kurumsallaşmış tesislerde, Çekmeköy ilçe Başkanımız Hüseyin Kızıldaş ve başkan yardımcıları, Maltepe İlçe Başkanımız Ali Cengiz Erol ve geçmişte genel başkan yardımcılığımızı yapmış olan sevgili dostum Erdal Aksünger ve arkadaşlarla birlikte, Balparmak A.Ş. Bin üst düzey yöneticileri ve emekçileriyle sohbet ettik, laboratuvarı ve üretim alanlarını gözlemledik.
Ardından Maltepe İlçemize geçerek 15:00'te Sanatkarlar Odası'nı ziyaret edip başkan ve üyeleri ile sohbet ettik. 16:00'da Zümrütevler'de bir ev ziyareti gerçekleştirerek yurttaşlarımızla görüş alış verişinde bulunduk. Son olarak ta saat 17:00'de Esenkent spor kulübünü ziyaret edip, sorunları ve talepleri not aldık..
Günün sonunda, Küçüksu Kasrı'nda düzenlediğimiz akşam yemeğinde, Dernekleri Federasyonu'nun yöneticileri ve üyeleri ile bir araya geldik ve karşılıklı değerlendirmelerde bulunduk. Gece 22:30'a dek süren yemeğin ve buluşmanın gerçekleşmesini sağlayan ve boyunca da bizle beraber olan Amasra Başkanımız Recai Çakır'a çok teşekkür ederim.
Emek ve dayanışmayla zorlukları aşacağız ve elbirliğiyle ülkemize baharı getireceğiz.
Bu İçerik 192 Kez Görüntülendi.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Bu Sayfayı Paylaşın

Faydalı Linkler

Abonelik

© 2024, Gökhan Günaydın. Tüm Hakları Saklıdır.