Edit Content

"Acemi Kalma Ustası"

Doç. Dr. Gökhan Günaydın

İstanbul Milletvekili
CHP Grup Başkanvekili

Kamu görevlisi bir babanın sık çıkan tayinleri nedeniyle Anadolu’yu adeta karış karış dolaşan bir ailenin içinde büyüdüm. Bu bağlamda ilk, orta ve lise öğrenimimi Zile/Tokat, Sarıkamış/Kars, Tosya/Kastamonu, Aksaray/Niğde, Ereğli/Zonguldak ve Geyve/Sakarya ilçelerinde tamamladım.

İletişim

Sosyal Medya

Srebrenitsa Katliamı
  1. Home

Hiç Kimse 3 Dönemden Fazla Milletvekili Olmamalı

Gündemdeki Gelişmeler

'Srebrenitsa Katliamı'

Etkinlikler, Ziyaretler, Meclis Konuşmaları, Basın Toplantıları, Önergeler, Haberler

'Srebrenitsa Katliamı' İle İlgili İçerikler

Gezi direnişinde anayasal direnme hakkını kullanan Gezi'de beraber olduğumuz tüm yurttaşlarımızı ve hayatlarını kaybeden çocuklarımızı saygıyla selamlıyorum.
Video

Gezi, Milyonların Düzene Hayır Dediği Şanlı Bir Direniştir

Gezi direnişinde kent suçlarına artık yeter diyen, dayatmacı anlayışla kentlerin insan kullanımlarına kapatılarak betonlaştırılmasına izin veren anlayışa dur diyen ve bunun için anayasal direnme hakkını kullanan Gezi’de beraber olduğumuz tüm yurttaşlarımızı saygıyla selamlıyorum.

DEVAMI »
Burdur Devlet Hastanesi diyaliz skandalı... Neyi saklıyorsunuz? Özel hastanesi olan Sağlık Bakanı, hastalara erişmemizi engelleyerek ne yapmaya çalışmaktadır?
Video

Burdur’da Yaşananları Bizden Neden Saklıyorsunuz?

TBMM Genel Kurul – 28.05.2024: “Burdur Devlet Hastanesi, diyalizden zehirlenen 33 kişi var! Neyi saklıyorsunuz? Özel hastanesi olan Sağlık Bakanı, hastalara CHP’nin hekim milletvekillerinin erişmesini engellemeye çalışarak ne yapmaya çalışmaktadır.”

DEVAMI »

Sosyal Medya Hesaplarımız

Bu Sayfayı Paylaşın

Faydalı Linkler

Abonelik

© 2024, Gökhan Günaydın. Tüm Hakları Saklıdır.